O mně

 

Jmenuji se Saša Khodlová. Jsem učitelka. Mé děti dospěly a mají vlastní domácnosti. Byt, ve kterém již žiji spoustu let, má velice výhodnou polohu na Karlově náměstí. Využiji tak nově uvolněný prostor a v příjemném domácím prostředíi tu odpoledne, večer nebo výjimečně  i o víkendu pomůžu několika dětem či dospělým pochopit, upevnit a uvést do praxe to, co pro svůj život potřebují.

 

V roce 1987 jsem dostudovala obor speciální pedagogika na Pedagogické fakultě Karlovy univerzity, kde jsem si později doplnila vzdělání i o aprobaci na výuku anglického jazyka. Absolvovala jsem řadu kurzů včetně stáží v zahraničí.

 

Po krátké praxi na zvláštní škole učím již 24 let ve škole při nemocnici. Současně jsem byla 9 let lektorkou angličtiny na jazykové škole.

 

 

PaedDr., Alexandra Khodlová

Speciální pedagog

 

"Baví mě vymýšlet didaktické hry, aplikovat nové vzdělávací strategie, kombinovat metody a učit. :)"

alexandrakhodlova@gmail.com

Tel: 606 569 042  

 

Proč zrovna "učení v jeskyni" ? :)

 

Děti si svých učeben a tříd užijí ve škole, dospělí mají naopak obavy se tam po letech vracet.   Prostor, který jsme pro výuku upravili,  je malý, útulný, plný zajímavých pomůcek. I naši předci se ve své jeskyni cítili v bezpečí a určitě se tam rádi vraceli. Chci vést své žáky k nabývání dovedností a znalostí všemi smysly. Pozorujme, naslouchejme, manipulujme s předměty denní potřeby.

 

Ráda bych své klienty učila to, co opravdu v životě uplatní...